scorecardresearch

FEYZİ A.Ş Haber tanıtımı..

45 izlenme
Kategori Belgesel
Eklenme Tarihi 2 yıl önce
DilTürkçe
Açıklama
Sektörel Haber Merkezi sitesinde listelenen şirketlerden FEYZİ A.Ş firması, müşteri odaklı çalışmaları ile satış sonrası hizmette sınır tanımıyor.

Her sektörden sayısız firmaya yer veren ülkedeki en büyük videolu firma dizini Sektörel Haber Merkezi yönetimi adına FEYZİ A.Ş‘a ulusal ve uluslararası arenada sürekli kendine yakışır yerlerde görmeyi dileriz. Faaliyet Gösteren FEYZİ A.Ş‘a ulaşmak için sayfa sonunda yer alan kontak bilgileri kısmına bakabilir ve videomuzu izleyerek firmaya ait bilgileri ilk ağızdan yani firma yetkilisinden alabilirsiniz.

FEYZİ A.Ş


SEKTÖREL HABER MERKEZİ

Kobi ve küçük ölçekli firmaların reklam yapması gerçekten zor olmakla beraber yükselen reklam bütçeleri firmalarımızı zorlamaktadır.Ama artık bu zorluğa son vermek amacı ile yola çıkan firmamız yıllardır gösterdiği başarı ile kendini tüm Türkiye’ye kanıtlamıştır.

Yıllardır Anadolu’nun her noktasını gezerek şimdiye kadar 50.000 firmanın tanıtım filmini çekmiş ve bunları çeşitli Tv kanallarında yayınlamıştır.Sektörel Haber Merkezi olarak firmamızın öncelikli hedefi müşteri memnuniyetidir. Misyonunu ve vizyonunu bu hedefe götürecek şekilde belirleyen firmamız güçlü altyapısı sayesinde bu hedefine adım adım yaklaşmaktadır.

Firmaların tanıtım filmleri çekildikten sonraki süreçte müşterilerimizi memnun edecek şekilde firmanın ürünlerinin ön plana çıktığı tanıtım filmlerimiz her gün uyduda yayın yapan BRTV ve Business Channel Türk kanalında yayınlanmaktadır.Ayrıca interaktif Tv kanalımız olan tnttv.tv adresinde de yayınlanmaktadır.Çekimlerimiz ayrıca 1 yıl süre ile www.sektorelhabermerkezi.com adlı sektör portalında yayınlanmaktadır.
Etiketler